ERA-2VEB4221X
MFR.Part #
ERA-2VEB4221X
JLCPCB Part #
C3941331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS