ERA-2VEB4121X
MFR.Part #
ERA-2VEB4121X
JLCPCB Part #
C1861679
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS