ERJ-H2RF3922X
MFR.Part #
ERJ-H2RF3922X
JLCPCB Part #
C3959430
Description
-55℃~+175℃ 100mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS