ECA-2VHG100
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-2VHG100
JLCPCB Part #
C1597217
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 2000hrs@105℃ 20mm 350V 5mm 82mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS