ERA-2VEB1132X
MFR.Part #
ERA-2VEB1132X
JLCPCB Part #
C6613539
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS