ERA-2VEB1130X
MFR.Part #
ERA-2VEB1130X
JLCPCB Part #
C4200878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS