RK73H1ERTTP10R2F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP10R2F
JLCPCB Part #
C3963364
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS