ERA-2VEB1152X
MFR.Part #
ERA-2VEB1152X
JLCPCB Part #
C20014192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS