ERA2ARB102X
MFR.Part #
ERA2ARB102X
JLCPCB Part #
C509028
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS