ERA-3AED2492V
MFR.Part #
ERA-3AED2492V
JLCPCB Part #
C20014922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS