ERJ-1GNF3833C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3833C
JLCPCB Part #
C2081851
Description
-55℃~+125℃ 383kΩ 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS