ERA-3VEB2102V
MFR.Part #
ERA-3VEB2102V
JLCPCB Part #
C3971575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS