ECA-0JM223
MFR.Part #
ECA-0JM223
JLCPCB Part #
C1586280
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 18mm 2000hrs@85℃ 22000uF 35.5mm 6.3V 7.5mm ±20% Plugin,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS