ERA-2APB392X
MFR.Part #
ERA-2APB392X
JLCPCB Part #
C2093679
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS