ERJ-U12J564U
MFR.Part #
ERJ-U12J564U
JLCPCB Part #
C1014308
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS