ERA-2AED6341X
MFR.Part #
ERA-2AED6341X
JLCPCB Part #
C20013831
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS