ERA-2AED6041X
MFR.Part #
ERA-2AED6041X
JLCPCB Part #
C20013823
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS