ERJ-H2RF1182X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1182X
JLCPCB Part #
C4167200
Description
-55℃~+175℃ 100mW 11.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS