ERJ-U03F4873V
MFR.Part #
ERJ-U03F4873V
JLCPCB Part #
C1859177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS