ERA-2AED6340X
MFR.Part #
ERA-2AED6340X
JLCPCB Part #
C20013830
Description
-55℃~+155℃ 634Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS