ERA-2AED24R0X
MFR.Part #
ERA-2AED24R0X
JLCPCB Part #
C4274814
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS