ERA-2AED24R3X
MFR.Part #
ERA-2AED24R3X
JLCPCB Part #
C2134891
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS