ERJ-T14LK564U
MFR.Part #
ERJ-T14LK564U
JLCPCB Part #
C20024259
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS