ERJ6GEYJ822V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ822V
JLCPCB Part #
C413197
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS