ERJP03F1740V
MFR.Part #
ERJP03F1740V
JLCPCB Part #
C2123569
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS