ERA-2AED1691X
MFR.Part #
ERA-2AED1691X
JLCPCB Part #
C20013657
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS