ERA-1ARW4871C
MFR.Part #
ERA-1ARW4871C
JLCPCB Part #
C19402129
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS