ERJ-1TNF5101U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5101U
JLCPCB Part #
C2075123
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS