ERA-2AED6191X
MFR.Part #
ERA-2AED6191X
JLCPCB Part #
C20013827
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS