ERA-8VRW5622V
MFR.Part #
ERA-8VRW5622V
JLCPCB Part #
C5730210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS