ERA-1ARB8451C
MFR.Part #
ERA-1ARB8451C
JLCPCB Part #
C19487163
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS