ERJ-S06D6800V
MFR.Part #
ERJ-S06D6800V
JLCPCB Part #
C2122211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS