ERJ-12SF6343U
MFR.Part #
ERJ-12SF6343U
JLCPCB Part #
C20019948
Description
-55℃~+155℃ 634kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS