ERA-1ARB4870C
MFR.Part #
ERA-1ARB4870C
JLCPCB Part #
C19541335
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS