ECQ-UAAV474SA
MFR.Part #
ECQ-UAAV474SA
JLCPCB Part #
C3300033
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS