ERA-1AEC912C
MFR.Part #
ERA-1AEC912C
JLCPCB Part #
C20013339
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS