ERA-8PEB4123V
MFR.Part #
ERA-8PEB4123V
JLCPCB Part #
C6191449
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS