ERA-1AEC911C
MFR.Part #
ERA-1AEC911C
JLCPCB Part #
C20013338
Description
-55℃~+155℃ 50mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS