EEU-ED2G220
MFR.Part #
EEU-ED2G220
JLCPCB Part #
C1579949
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 22uF 25mm 400V 500mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS