RC0201DR-0730R9L
MFR.Part #
RC0201DR-0730R9L
JLCPCB Part #
C4294554
Description
-55℃~+125℃ 30.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS