ERA-1AEC1131C
MFR.Part #
ERA-1AEC1131C
JLCPCB Part #
C20013130
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS