ECW-H20122JV
MFR.Part #
ECW-H20122JV
JLCPCB Part #
C3806950
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS