ERJ-H2RD3322X
MFR.Part #
ERJ-H2RD3322X
JLCPCB Part #
C7184153
Description
-55℃~+175℃ 100mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS