ERJ-U0XF1000Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1000Y
JLCPCB Part #
C1512223
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS