ERA-1AEB1371C
MFR.Part #
ERA-1AEB1371C
JLCPCB Part #
C2132493
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS