ERJ-U06F3483V
MFR.Part #
ERJ-U06F3483V
JLCPCB Part #
C4166292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS