ERJ-U03F2611V
MFR.Part #
ERJ-U03F2611V
JLCPCB Part #
C4130565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS