AA0201FR-0778R7L
MFR.Part #
AA0201FR-0778R7L
JLCPCB Part #
C4062541
Description
-55℃~+155℃ 50mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS