ELJ-QF3N3ZF
MFR.Part #
ELJ-QF3N3ZF
JLCPCB Part #
C5728856
Description
10@100MHz 120mΩ 3.3nH 400mA 5.5GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS