ERJ-H3ED19R6V
MFR.Part #
ERJ-H3ED19R6V
JLCPCB Part #
C6190912
Description
-55℃~+175℃ 125mW 19.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS